2013-11-05 09:59    

W dniach 26.10.2013 r. i 27.10.2013 r. dla uczestników projektu „Postaw na siebie” i ich rodzin odbyły się jednodniowe wycieczki do Wrocławia oraz Wałbrzycha.

Podczas sobotniej wycieczki do Wrocławia beneficjenci projektu mieli okazję zwiedzić ciekawe miejsca tego pięknego miasta, kolejną atrakcją zwłaszcza dla młodszych uczestników była wizyta w Ogrodzie Zoologicznym, który jest największym i zarazem najstarszym tego typu obiektem w Polsce. W trakcie wycieczki dla nabrania sił czekał na wszystkich pyszny obiad. Po pożegnaniu się ze zwierzątkami wycieczkowicze udali się do wrocławskiego Teatru Lalek  na spektakl „Co krokodyl jada na obiad”.

W niedzielę odbył się wyjazd do Wałbrzycha i okolic. W pierwszej części dnia beneficjenci projektu zwiedzali malowniczo położone u stóp starego Chełmca miasteczko, łaskawie obdarzone przez przyrodę w przepiękny krajobraz – Szczawno Zdrój.
Kolejną atrakcją było zwiedzanie zamku w Książu. Zamek ten należy do największych w Polsce.Wycieczkowicze mogli podziwiać „Książ Barokowy”- jest to podstawowa trasa turystyczna, podczas której turysta poznaje historię zamku i jego mieszkańców oraz Palmiarnię.
Po zwiedzaniu beneficjenci projektu mieli okazję obejrzeć w Cinema City Wałbrzych film pt. „Grawitacja” w wersji trójwymiarowej 3D. Każdy z uczestników miał zapewniony poczęstunek w postaci popcornu i coli.
Po seansie pełnym wrażeń czekał na wszystkich obiad.

Szczęśliwi, uśmiechnięci i zmęczeni wieczorem powrócili do domów.

Fotoreportaż z wyjazdu znajdziecie w zakładce galeria.Strona jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego