2013-09-10 10:16    

W dniach 07.09.2013 r. i 08.09.2013 r. dla uczestników projektu „Postaw na siebie” i ich rodzin odbyły się jednodniowe wycieczki do Wrocławia. Beneficjenci projektu mieli okazję obejrzeć w Multikinie film pt. „Samoloty” w wersji trójwymiarowej 3D. Każdy z uczestników miał zapewniony poczęstunek w postaci popcornu i coli.
Po seansie pełnym wrażeń czekał na wszystkich obiad, w  lokalu o ciekawej nazwie ” Złota Kurka”.

Z pełnymi brzuchami uczestnicy wycieczki udali się na krótki spacer w kierunku Opery Wrocławskiej, gdzie czekał zabytkowy tramwaj, który przewiózł Ich po najpiękniejszych miejscach Wrocławia, tj.: Plac Teatralny, Ulica Kazimierza Wielkiego i Podwale, Uniwersytet Wrocławski i Ossolineum, Plac Nankiera, przejazd przez Odrę Mostem Piaskowym, Wyspa Piasek i Ostrów Tumski, Rondo Regana na Placu Grunwaldzkim, Hala Stulecia, Most Grunwaldzki i rzeka Odra. Dużą atrakcją było także zwiedzanie Rynku Wrocławskiego, który wywarł na wszystkich ogromne wrażenie.

Szczęśliwi, uśmiechnięci i zmęczeni wieczorem powrócili do domów.

Fotoreportaż z wyjazdu znajdziecie w zakładce galeria.Strona jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego