2013-12-30 11:21    

Zajęcia teatralne dla uczestników projektu "Postaw na siebie" od początku lipca skupione były na przygotowaniach do spektaklu „Daktyle Story”.

Po mało intensywnym okresie wakacji szkolnych spowodowanym wyjazdami na letni wypoczynek od września przygotowania ruszyły pełną parą.  Praca nad scenariuszem, obsadą ról, wymyślanie dekoracji i tym podobne zajęcia wypełniły całą jesień. Przy wykonywaniu dekoracji  pomagali wolontariusze z Klubu Wolontariusza, którzy też zajmowali się także organizacją przedstawień. Jednakże aktorzy byli także zaangażowani w pracy nad scenografią i organizacją przedstawień.

Dnia 29 listopada odbyła się długo oczekiwana premiera spektaklu, zakończona sukcesem. Dzieci i rodzice zadowoleni a aktorzy docenieni i szczęśliwi.

Z powodów problemów technicznych nie odbył się spektakl zaplanowany na 12-go grudnia w domu dziecka Dąbrówka. Najprawdopodobniej odbędzie się on na początku roku 2014.

Wszystkim aktorom za wspaniały rok pracy, nie zawsze łatwej dziękuje prowadzący.   

Zapraszamy na oglądanie zdjęć z zajęć oraz osobnej galerii ze spektaklu w zakładce foto galeria.Strona jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego