2013-12-03 08:29    

Za nami przedostatni w tym roku miesiąc w działalności Grup Samopomocowych
w ramach projektu "Postaw na siebie".

Na początku listopada ujrzeliśmy efekty pracy rozpoczętej w październiku, mianowicie były to kolorowe, oryginalne koszulki w stylu hippie.

W pierwszej połowie października doczekaliśmy się wreszcie zajęć z cyklu „Spotkanie z ciekawym człowiekiem”. Tym razem gośćmi była grupa MDAM, czterech jeleniogórzan, których połączyła wspólna jazda na rowerach. W 2012 roku odwiedzili polskie wybrzeże, a w roku 2013 Chorwację, wioząc z Karpacza list intencyjny do pięciu europejskich stolic. Prelekcja z pokazem slajdów z wyprawy bardzo podobała się uczestnikom zajęć, za co bohaterowie wyprawy dostali gromkie brawa.

Ważnym elementem w tym miesiącu okazało się robienie lampek nocnych. Każdy z uczestników wykonał oryginalną lampkę nocną.

Na andrzejkowy czas przygotowywaliśmy ręcznie robione praliny. Efektem było kilka rodzajów czekoladek, które wyglądały i smakowały jeszcze lepiej niż ze sklepu.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z listopada, które znajdują się w zakładce Galeria.Strona jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego