2013-09-06 09:05    

W dniach 16-28 sierpnia 2013 r. odbyły się wyjazdowe warsztaty integracyjno-edukacyjne  zorganizowane w ramach tegorocznej edycji projektu systemowego "Postaw na siebie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W tym roku beneficjenci spędzili czas w Mrzeżynie w Ośrodku Kolonijno- wczasowym "Rutex". Ośrodek ten położony był w bardzo malowniczym miejscu, wśród zieleni i drzew, a jednocześnie blisko morza. Na terenie Ośrodka był basen, zestaw boisk sportowych, a także miejsce do grillowania.

Z tej formy wsparcia skorzystało 30 osób. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie podczas ciekawie prowadzonych warsztatów, zajęć i kursów: zdrowego żywienia i carvingu; profilaktyki stresu i techniki relaksacji; animatora czasu wolnego, pierwszej pomocy przedlekarskiej; poprawnego pisania dokumentów aplikacyjnych oraz prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

Wiele pozytywnych emocji dostarczyła jednodniowa wycieczka do Kołobrzegu, w programie której było m.in. zwiedzanie miasta, plażowanie oraz udział w "Pirackiej Przygodzie".

Na zakończenie wspaniałego i pracowitego pobytu każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach.

Fotoreportaż z wyjazdu znajdziecie w zakładce galeria.Strona jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego