2013-04-02 14:01    

Po krótkiej przerwie ruszyły zajęcia Grup Samopomocowych Klubu Integracji Społecznej w ramach projektu "Postaw na siebie".

Witamy nowych oraz znanych nam już uczestników zajęć Grup Samopomocowych.

Za nami już pierwszy miesiąc sympatycznych i jednocześnie kreatywnych spotkań. W marcu odbyło się spotkanie organizacyjne, krótkie warsztaty integracyjne oraz warsztaty ze skręcania długich balonów , na których uczestnicy pracowali nad sprawnością swoich rąk, a także nad wyobraźnią przestrzenną. Nagrodą za trudy skręcania były stworzone własnoręcznie balonowe pieski, kotki, kwiatki i wiele innych (mała rzecz a cieszy smiley).  

W ramach przygotowań świątecznych odbyły się warsztaty dla uczestników projektu z przygotowywania oryginalnych, własnoręcznie robionych kartek okolicznościowych, temat: ”Życzenia Wielkanocne”. W ramach zajęć kulinarnych poznaliśmy tajniki przygotowywania Humusu, czyli pasty z ciecierzycy.  Mało znane w  Polsce bliskowschodnie danie może się stać tanim i zdrowych urozmaiceniem codziennej kuchni, tym bardziej w przypadku przedłużającej się zimy.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z marca, która znajduje się w zakładce Galeria.Strona jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego